Najčastejšie kladené otázky

Zosumarizovali sme pre vás najčastešie kladené otázky. Akékoľvek ďalšie otázky posielajte na poradna@liecivehuby.skPomáhajú Vaše výrobky pri nádorových ochoreniach?

V dostupnej literatúre sa môžeze dočítať, že výrobky z liečivých húb hlavne podporujú a umocňujú účinnosť západných liečiv, zmierňujú následky chemoterapie a rádioterapie napr. odstraňujú nepríjemnú chuť v ústach. Účinky sú spájané s viacerými procesmi, ktoré bežným okom nevidíme. Intenzita účinku sa nedá zovšeobecniť, lebo je závislá na štádiu nádorového ochorenia a viacerých faktorov. V prípade záujmu radi poradíme a usmerníme.

V čom sú liečivé huby tak jedinečné?

Huby všeobecne patria vývinovo k najstarším organizmom na svete. Sú vysoko prispôsobivé extrémnym podmienkam a ich spóry sa nachádzajú aj vo vesmíre. Pri otázke ako vznikol život na zemi sa skupina vedcov prikláňa k názoru, že huby a plesne boli na počiatku vzniku všetkého živého. Z uvedeného si dokážeme predstaviť k akej dokonalosti sa za stovky miliónov rokov vyvinuli. Huba pre svoj život potrebuje špecifické podmienky. Nie všade ich má. Preto musí tento úžasný organizmus bojovať, aby získal územie pre svoj rast a vývin. Musí zničiť množstvo baktérií a vírusov. Používa na to látky, ktoré su vo vysokej miere zastúpené v plodniciach, zbieraných práve človekom. Ich pravidelnou konzumáciou si tak zabezpečí do tela prísun všetkých látok, ktoré sú schopné bojovať s nežiadúcimi vírusmi a baktériami tým, že narušia ich bunkovú stenu a baktéria odumrie. Huba sa tak stáva víťazom a človek ju nasleduje. Zdravé bunky silnejú a ľudský organizmus sa ľahšie ubráni rôznym civilizačným a infekčným ochoreniam, či alergiám. Huby zabezpečujú telu rovnováhu. Fyzickú aj psychickú. Pri pravidelnom užívaní produktov z húb sa do života vráti energia, sila a vitalita. 

Ich liečivé účinky objavili staré rozvinuté civilizácie prevažne starovekej Číny, Indie a Egyptu... Uznávali ich do takej miery, že im pripisovali božskú moc. Boli vyobrazované na starých freskách a rytinách, prípadne sa dávali zosnulým do hrobu. Boli cenným darom a platidlom. Odborné vedecké inštitúcie vďaka liečivým hubám objavili množstvo látok a liečiv využívaných vo farmaceutickom a kozmetickom priemysle.  V súčasnosti sa tešia veľkej popularite na celom svete ako prírodná alternatívna medicína.

Môžu byť liečivé huby aj pre mňa prínosom?

Cítim sa byť zdravý, rekreačne športujem dobre spím. Môžu byť liečivé huby aj pre mňa prínosom? Momentálny stav Vášho organizmu je výsledkom dlhodobého vývoja a vplyvu životosprávy, mentálneho i duchovného vplyvu, životného štýlu, ľudí a vecí vo vašom okolí, postoja, karmy... Terapia z liečivých húb prináša svoj efekt prevažne z dlhodobého hľadiska a pre každého bez výnimky.

Ako fungujú liečivé huby v našom tele? Kedy sa dostavia prvé výsledky?

Fungujú výborne. Tým, že sme iný a každý jedinečný originál, tak sa to nedá zovšeobecniť. Treba byť k sebe viac vnímavý a pozorovať sa. Najčastejšie dostávame reakcie, že účinok začína po 4 týždňoch pravidelného a doporučeného užívania.

Ako funguje Terapia z liečivých húb?

Na začiatku sa vysávajú jedovaté látky z tela a podporuje sa ich vylučovanie. Funguje na princípe štyroch živlov, ktoré sa vzájomne dopĺňajú a vylučujú.  Náš organizmus je inteligentný, zo širokého spektra účinkov z liečivých húb si vyberie to čo najviac potrebuje. Každý sme unikátny – harmónia z liečivých húb sa na každom prejaví individuálne (neváhajte sa s nami o to podeliť). 

Fungujú liečivé huby aj na populačné ochorenia?

Fungujú liečivé huby aj na populačné ochorenia ako cholesterol, obezita, imunita, stres, depresie a iné?
Áno a veľmi dobre. Najčastejšie pozitívne reakcie sú pri podpore imunitného systému, znižovaní cholesterolu prirodzenou cestou a bez vedľajších účinkov.  Taktiež sú veľmi dobré výsledky pri rozhádzaní organizmu prehnaným užívaním antibiotík, alebo pri nespavosti, strese a depresiách. Je to individuálne. Liečivé huby sa v tele správajú ako inteligentný harmonizátor organizmu.

Ako mám užívať Vaše produkty aby som mal z nich najväčší efekt?

Doporučené dávkovanie je 3x1 tableta denne. Všetky tablety sú až 500mg (iba Reishi 400mg) , takže do tela dostanete dostatočné množstvo účinných látok. Pri závažných a chronických ochoreniach nás kontaktujte na poradna@liecivehuby.sk.

Pomôžu Vaše produkty na chlamídie?

Chlamídie sú veľký problém a znepríjemňujú život s prejavmi bolesťou šije a únavovým syndrómom. Väčšina ľudí ani netuší, že môže mať toto ochorenie. V prevažnej miere pochádza od Aziatov, ktorí sú na chlamídie viac odolný. V tomto smere ide o dlhodobú terapiu, odhadujem minimálne na 1-2 roky. Počas terapie liečivými hubami treba piť veľa vody, lebo huby do seba absorbujú vodu. Doporučujeme kombinovať s intenzívnymi detoxikačnými kúrami.

Prečo sa mám zaoberať prevenciou zdravia pomocou liečivých húb?

Z hľadiska tradičnej čínskej medicíny liečivé huby pôsobia okrem iného hlavne na prevenciu zdravia. Vytvárajú súlad makro a mikro kozmu organizmu.  Viditeľným javom je podpora imunitného systému, kvalita života aj u starších ľudí a zdravá dlhovekosť.  Dlhodobá prevencia zdravia a harmónia tela a ducha je jedným z najdôležitejších smerovaní liečivých húb. Samozrejme to umocníte dobrou životosprávou a zdravým životným štýlom, ak však niekto žije hektickým životom a na nič nemá čas, tak sú liečivé huby o to dôležitejší a nepostrádateľný pomocník.

Prečo si vybrať práve Vás a nie konkurenciu?

Naša spoločnosť sa zaoberá produkciou a priamym spracovaním liečivých húb, kde zaručujeme správnosť a celistvosť každého výrobného procesu. Tabletky obsahujú maximálny podiel učiných látok, aký je možné z technologického hľadiska dosiahnuť; v súlade s minimálnym množstvom doplnkových látok, slúžiacich iba pre “fyzickú” stránku tabletky. Pomer kvalita-cena je vyvážený s účinkom a benefitami, ktoré naše výrobky prinášajú.  Naše etikety u jasné a zrozumiteľné. 
Sme v každodenom kontakte s našimi klientami, pretože spokojnosť a zdravie človeka sú pre nás najdoležitejšími atribútmi. 
 

Môžu sa liečivé huby kombinovať s inými liekmi?

V prípade ak pacient/ užívateľ trpí ochorením, na ktoré sú mu indikované špecifiké lieky, odporúčame poradiť sa s lekárom ešte pred užívaním liečivých húb.
Kontroindikácie užívania našich výrobkov sú: tehotensvo, dojčenie, užívanie heparínu, stav po transplantácii orgánov, precitlivelosť či alergia na klasické huby.
Náš tím je zostavený z mnohých odbrorníkov, ktorí sú k dispozícii pre akékoľvek informácie.

Kde sa dozviem viac informácií o liečivých hubách ?

Viac informácií o priaznivých účinkoch húb sa dozviete v našom e-booku „Liečivé huby pre zdravie“ - teraz úplne zadarmo.


Odpovede na najčastejšie otázky spracoval kolega Andrej Dugovič.

Môžu liečivé huby pomôcť pri alergii a astme?

Dobrý deň, ja by mala jednu dôležitú otázku. Môjmu manželovi povedala imunologička, že jeho alergia a astma, ktorými trpí už nejakých 10 rokov, je spôsobená nedostatkom tráviacich enzýmov, tak by som sa chcela opýtať, či aj tieto huby by mu mohli pomôcť, a ak áno, tak kde by som to vedela zohnať, veľmi by som mu chcela pomôcť, lebo sa už roky trápi, žiadna liečba nie je účinná, celé roky ho liečili na alergiu a astmu a nakoniec po toľkých rokoch zistia z krvi, že sú na vine enzýmy. Neviem, či je to možné, ale netvrdím, že neverím, len je toho už veľa na neho, celoročne má nádchu, ale tak príšernú, že si vreckovku nemôže počas niekoľkých dní ani dať preč od nosa, dýchavičnosť, záchvaty, lieky nezaberajú, no proste, to by musel niekto vidieť, aké je to strašné a neviete mu pomôcť. V takýchto dňoch musí ležať, aby mu netiekol nos, aby sa nedusil, tak Vás prosím, ak by ste mi vedeli nejako poradiť, ja Vám budem nesmierne vďačná, inak manžel má 47 rokov a alergia sa u neho prejavila až po tridsiatke, dovtedy nič také nepoznal. Ďakujem Vám za akúkoľvek odozvu, krásny deň prajem a ostávam s pozdravom.

Vazena pani Sabóová.
Dakujem za strpenie s odpovedou, odpovede vybavujeme porade tak ako prisli.
 
Neviem ci nase huby mozu Vasmu manzelovi pomoct a uplne odstranit zdravotne potiaze. Organizmus kazdeho z nas je jedinecny a zlozity. Bez podrobnej diagnostiky sa to urcit neda. Prava pricina moze tkviet niekde uplne inde. Napr. psychika a emocie, strava(nemal by jest mliecne vyrobky)...
Ja som sa zacal  s hubami zaoberat, ked som mal diagnostikovanu astmu a alergie na takmer uplne vsetko. Ked mi robili alergicke testy, celu ruku som mal napuchnutu. Bolo to asi pred 8 rokmi.
Viem, ze alergie a astmu mam, ale vobec nechodim alergologovi. Citim sa dobre.
Liecive huby funguju komplexne a na kazdeho posobia inac. Startuju samoozdravne procesy, nasavaju jedovate latky..., a pridavaju mnozstvo zdraviu prospesnych latok. Vo vychodnej medicine su pouzivane a uznavane po tisicrocia.
 
Ak chcete vyskusat liecive huby, nevahajte ma kontaktovat. Pekny den
Andrej Dugovic 0903243910
P.S. Ich ucinok sa nedostavuje okamzite, ale po par mesiacoch, avsak pretrvava.

Sú vaše huby naozaj v 100% Bio kvalite?

Pekný deň chcem sa opýtať či sú naozaj 100 bio vaše výrobky
vďaka
Monika

Dobrý deň Monika.
Na základe našich dlhodobých skúseností a vedekých expertíz,  možeme potvrdiť bio pôvod a bio produkciu (výrobu) všetkých našich vyýobkov. Sme držiteľmi certifikátov  Naturalis Sk a IMO Control, ktoré sa vydávajú len po splnení striktných podmienok pre daný odbor.
V pripade nejasností nás neváhajte kontaktovať.
S pozdravom,

Andrej Dugovič

Získaj ebook "Liečivé huby pre zdravie" úplne zadarmo stiahni si ebook