Referencie

Johanka V., vek 73 rokov

Mala som veľa rokov žalúdočné problémy – vred, helio baktér. Sťažovala som si na zlé trávenie a časté pálenie žáhy. Po pravidelnom užívaní výživového doplnku sa môj zdravotný stav podstatne zlepšil. Cítim sa dobre bez vážnejších problémov. Doporučujem užívanie doplnku ako podpory zdravotného stavu a imunitného systému.

Rudolf V., vek 72 rokov

Som po cievnej príhode v roku 2001. Po užívaní výživového doplnku som sa cítil podstatne lepšie. Cítil som posilnený imunitný systém a celková aktivita bola lepšia. Vírusové ochorenie som nemal žiadne. Hodnoty tlaku sa mi znížili. Celkove som sa cítil úmerne k môjmu veku dobre.Vrelo doporučujem užívanie doplnku.

Rasťo K. Nitra, vek 42 rokov, TOP manažér

Liečebný systém z liečivých húb som kúpila pre manžela, lebo som už nevedela ako mu pomôcť. Každý mesiac precestuje takmer celé Slovensko. Jeho auto je ako smetisko, lebo počas cesty často raňajkuje, obeduje aj večeria. Je dosť vystresovaný, ale snaží sa to na rodinu neprenášať. Má zažívacie problémy a slabú imunitu. Vaše huby som mu dala do jeho osobnej kabelky, aby ich bral pravidelne. Na začiatku to chcel prestať užívať, lebo cítil nevoľnosť. Trvalo to asi 3 týždne. Potom sa to ustálilo a máva pravidelnú a normálnu stolicu a nemá kŕče v bruchu. Hovoril, že sa cíti aj uvoľnenejší a kľudnejší, tak chce s hubami pokračovať. Som rada, že prekonal tie prvé nepríjemnosti a vytrval v užívaní. Ja som s užívaním momentálne v prvom mesiaci, tak sa Vám za seba ešte neviem vyjadriť. Eliška

Helenka H. Zvolen, vek 44, manažérka

Po užívaní tohoto výživového doplnku som pocítila jeho pozitívne účinky na celý môj organizmus. Cítim sa oveľa lepšie, moja imunita sa upravila, večer sa necítim taká unavená. Mávala som časté migrény. Bolesti ustúpili, upravili sa mi aj zažívacie problémy s vyprázdňovaním. Cítim sa lepšie a s užívaním tabliet plánujem pokračovať


Marek J. Bratislava, vek 33 rokov, podnikateľ

Podnikám, staviam dom a mám mladú rodinku. Mám zlú životosprávu, zlý životný štýl a žijem v neustálom strese a napätí. Začalo sa to prejavovať na mojom zdraví (alergie, oslabená imunita), večnej únave a zlom spánku. Manželka ma presvedčila, že by som s tým mal niečo robiť. Na internete som našiel liečebný systém z liečivých húb špeciálne pre mužov. Keďže garantujú garanciu vrátenia peňazí, keď to na mňa nebude účinkovať, tak som to vyskúšal. Prvý mesiac som necítil nič zvláštne a žiadnu zmenu. Rozhodol som sa pokračovať v užívaní a vytrvať lebo to píšu aj na stránke, že účinky sa nedostavia ako mávnutím čarovného prútika ihneď. Na moje prekvapenie od cca 2 mesiacov užívania mám intenzívnejší spánok, aj keď menej spím, cítim sa oddýchnutý. Neviem čím to je, ale cítim v sebe viac energie a viac cez deň zvládnem, taktiež sa viem viac sústrediť. Alergie nezmizli, ale zatial som nedostal chrípku. Veľa ľudí v mojom okolí už hej. Po týchto skúsenostiach som prípravok doporučil svojim známym.


Václav, vek 60 rokov, podnikateľ

Z dostupnej škály potravinových doplnkov som si vybral tento produkt z dôvodu širokých priaznivých účinkov na organizmus. Z vlastnej skúsenosti odporúčam jeho užívanie. Cítim sa plný energie, som uvoľnený, nie som nervózny. Som tuhý fajčiar, pocítil som zlepšenie dýchania a menej ranného kašlu. Budem to i naďalej užívať.

 

Anna, vek 57 rokov

Po užívaní výživového doplnku som navštívila lekára. Kontrolnými vyšetreniami som bola prekvapená najmä hodnotami cholesterolu, na ktorý sa liečim 15 rokov. Pozitívne mi užívanie ovplyvnilo vylučovanie.

Zuzana, vek 45 rokov

Mala som veľké bolesti chrbtice a brnela mi celá ľavá polovica tela. Nemohla som si nič obliecť, každý dotyk pokožky ma neskutočne bolel.  Známa mi odporučila liečivé huby. Začala som užívať Best 4 a pokračovala s BIO Reishi. Dnes, po necelých 3 mesiacoch užívnia si konečne môžem obliecť aj tesné oblečenie a vydržím v ňom aj celý deň. Situácie zvládam pokojnejšie a teším sa zo života. Liečivé huby odporúčam aj svojej rodine a priateľom.

Helena, vek 56 rokov

Z depresií ma nevedeli lekári dostať ani liekmi. Zle som ich znášala. Po nasadení Bio Reishi sa mi stav výrazne zlepšil. Akoby v mojom živote vyšlo slnko. Ďakujem!

 
Získaj ebook "Liečivé huby pre zdravie" úplne zadarmo stiahni si ebook