Filantropia

Pomoc slabším:

Keď nemáte peniaze na naše produkty, zašlite nám Váš príbeh, prečo a komu by sme mohli poslať výrobky zdarma.

poradna@liecivehuby.sk

Komu sme pomohli

Vážení priatelia,

Náhodou som sa dozvedel o Vašej firme Quadra Synergy  a posielam Vám svoj príbeh. Mám 52 rokov, žijem v Poprade na sídlisku Západ. Narodil som sa s chorobou Morbus Perthes bilaterálny čo znamená ,že obidva hlavice bedrových kĺbov sú postihnuté aseptickou nekrózou. Mám dve školopovinné deti s manželkou Renátou. Manželka pracuje, ja som na invalidnom dôchodku. Nedávno ma postihol ďalší úder osudu. Začal som močiť krv a po navštívení urológa mi bol diagnostikovaný tumor močového mechúra. Bol som podrobený operácii, kde mi zobrali nádor na histológiu...verdikt znie pozitívny. Čaká ma ďalšia operácia neviem s akým  výsledkom. Momentálne neberiem žiadne lieky ani chemoterapiu. Akurát lieky na znížene vysokého tlaku. Bol som aj u onkológa u nás v Poprade, ale rozhovor bol o ničom...že poraďte sa so svojím lekárom, alebo lekárnikom. Máš ho vidieť ,ako to v praxi funguje, resp. nefunguje. Chcel by som vyskúšať liečbu, nie chemickú a z tohto dôvodu sa obraciam na Vašu firmu v nádeji, že mi pomôžete, ak to bude možné.

Rád by som si predlžil život pomocou Vášho preparátu Quadra Synergy, ale nemám toľko finančných prostriedkov na zakúpenie výrobku. Budem nesmierne rád, ak mi pomôžete.

Na Vašu odpoveď sa teší a s pozdravom ostáva
Oto D.Veda a výskum:

Radi uvítame v našom kolektíve nadšencov a vedcov, ktorí by v tíme participovali a pomohli realizovať výskumnú činnosť na liečivých hubách. Taktiež by sme uvítali čínsky a japonsky hovoriacich jednotlivcov pre komunikáciu a výmenu informácii z výskumnej činnosti s univerzitami a ďaľšími výskumnými pracoviskami vo svete.

Neziskový sektor:

Radi podporíme neziskový sektor. Neváhajte nás kontaktovať s návrhmi a nápadmi pre lepší a krajší svet.  Posielajte vaše návrhy na info@quadrasynergy.sk a uveďte prosím do predmetu FILANTROPIA.

 

Získaj ebook "Liečivé huby pre zdravie" úplne zadarmo stiahni si ebook