BIO fórum 2012 v Bratislave

Eduard Varady

BIO produkty nie sú pre nás v Quadra Synergy len predajným artiklom. BIO je hlavne životný štýl všetkých, ktorí si vážia svoje zdravie a snažia sa svojmu telu dopriať len to najlepšie. V tejto dobe, plnej chemických preparátov, dochucovadiel a rôznych náhrad jedla je to stále ťažšie, našťastie ale nie sme sami.

Keďže sa radi stretneme s ďalšími nadšencami a chceme si vo svete BIO produktov stále udržiavať prehľad, zúčastnili sme sa na konferencii BIO fórum 2012, ktorá sa konala 31.mája v hoteli Holiday Inn v Bratislave. Na tejto akcii s medzinárodnou účasťou sa okrem nás zúčastnilo 110 účastníkov z 5 krajín, vypočuli sme si 7 odborných príspevkov a videli dva zaujímavé workshopy. V tom prvom si hlavný partner, BILLA, vyhľadával lokálnych dodávateľov BIO potravín. Pre nás bol zaujímavejší druhý workshop - BIO marketing, ktorý nás v mnohom inšpiroval a ukázal, akými spôsobmi sa dá na trhu presadiť oproti neBIO konkurencii.

Fórum bolo plné zaujímavých prednášok, dozvedeli sme sa mnoho informácií zo sveta BIO hospodárstva, marketingu, produkcie a obchodu a samozrejme stretli množstvo skvelých ľudí. A hlavne sme veľmi radi, že na Slovensku je stále viac odborníkov a aj bežných spotrebiteľov, ktorím záleží na kvalite toho čo jedia, pijú a používajú.


Získaj ebook "Liečivé huby pre zdravie" úplne zadarmo stiahni si ebook