Najčastejšie kladené otázky z našej poradne

Janka D. Nitra 

Čítala som, že liečivé huby naozaj pomáhajú pri nádorových ochoreniach a pri posilnení imunity. Čo je lepšie užívať čaj, alebo kávu

Kombinácia liečivých húb s chemoterapiou a rádioterapiou má významný synergický(umocňujúci) účinok nielen priamo pri likvidácii nádorových buniek, ale aj pri stimulácii imunitného systému onkologických pacientov. Proti nádorové liečivá a ožarovanie narušujú funkciu kostnej drene, dôsledkom čoho u pacientov dochádza k zníženiu imunity. Tieto vážne nežiaduce účinky vedú aj k zvýšeniu rizika vážnych infekčných komplikácií, ktoré znižujú kvalitu života. 

Nepredávame čaj, ani kávu, máme k dispozícii tablety zo sušených dozretých mladých plodníc z vysokým podielom účinnej látky - vypestované v ekologickom poľnohospodárstve- v BIO kvalite vyrobené na Slovensku.

Pokiaľ Vám budem vedieť viac pomôcť, neváhajte ma kontaktovať

Lýdia J.  Bratislava

Súrne potrebujem,pomoc, som mladá 27 ročná baba a často chorá a niekedy aj vážne. Lekári mi stále predpisujú antibiotiká. Mám problémy aj so štítnou žľazou. No a pridá sa stres v práci v súkromí a život už nie je krásny. Chcela by som sa opýtať či by som mohla začať brať najprv reishi. Kedže reishi je aj na astmu a alergie. Mám problémy s hlavne s tím, ale aj oslabenou imunitou. Tak dúfam že začnem konečne žiť ako zdravý človek :) Ďakujem

Vaša diagnóza má príčinu mnoho rokov dozadu spôsobené zlou životosprávou,životným štýlom,dedičnou výbavou, stresom... Aby sa Vám stav zlepšil, treba to riešiť systematicky, avšak dlhodobejšie. Zasielam info od klientky čo užívala liečivé huby, má cca 25 rokov: ja nemám zdravotné problémy ktoré by som potrebovala akútne riešiť, jedine možno zlepšenie imunity. Verím, že všetko prírodné môže telu pomôcť, preto som vyskúšala aj „liečivé huby“. Spozorovala som zmenšenie uzliny, ktorú mám zväčšenú už od puberty.

Ste mladá a treba niečo robit, lebo telo sa bez pričinenia nezotavý. Antibiotiká riešia dôsledky a prejavy chorôb-„hasia požiar“. Ich užívanie doporučujem iba v najnutnejších prípadoch. Skutočné riešenie podstaty a príčiny- dôvody ochorenia, to prečo vznikajú „zdroje požiaru“ si organizmus može vyriešiť sám s naším dlhodobým pričinením. Ak má dobrú imunitu, tak vie zabojovať.  Liečivé huby majú širokú škálu účinkov. Kedže každého organizmus je inteligentný, vie si vybrať to čo najviac potrebuje.

Co sa týka užívania, tak doporučený postup má svoj význam s tým, že začatím

užívania Hlivy ustricovej bude pre Vás najvýraznejším sprievodným javom je detoxikácia organizmu a posilovanie imunitného systému. Nevynechával by som to, lebo to je dosť podstatné, aby sa dosiahol žiadany účinok.

Pokračujte potom Reishi + ostatnými ako je doporučené v štvor balení.

Miriam J.

Dobrý deň, rada by som sa opýtala, či môžem užívať váš výrobok, keď som liečená liekmi na srdce a vysoký krvný tlak (beta-blokátor, ACE inhibítor, ivabradin) a statínmi na vysokú hladinu cholesterolu.

Dobrý deň pani Miriam.

Liečivé huby potencujú(umocňujú) účinnosť západných liečiv a nemajú vedľajšie účinky. Veľmi dobre pomáhajú okrem iného na zvýšenie imunity, zníženie cholesterolu a reguláciu krvného tlaku.

Zdravotný stav každého jednotlivca je individuálny a jedinečný, preto by som doporučoval  poradiť sa s Vaším doktorom, čo Vám robil diagnostiku a naordinoval uvedené zloženie liekov.

Martin R. zo Serede.

Našiel som Vás na internete a zaujíma ma prečo tak kladiete dôraz na výrobky v BIO kvalite. Zbytočne predražujú výrobok.

Huby majú tendenciu do seba absorbovať ťažké kovy, toxíny a iné škodliviny z organizmu, ale aj zo znečistenej pôdy. Z uvedeného je pre nás BIO kvalita jeden z najdôležitejších faktorov pre TOP kvalitu v našom segmente. Výrobky sám užívam a taktiež naši rodinný príslušníci, takže chceme pre seba len to najlepšie..

Nepodpísaný autor

Som dosť veľký lajdák, lebo som dosť zaneprázdnený. Neviem sa donútiť, aby som nezabudol užívať výrobky Quadra Synergy tak ako píšete v letáčiku. Môže nepravidelné užívanie ovplyvniť  výsledný efekt?

Najvýraznejší dlhodobý efekt sa u väčšiny jednotlivcov dosiahne pri predpísanom -doporučenom užívaní 3x1, 3x2, 3x3 tablety denne v závislosti od žiadaného efektu. Pri občasnom nepravidelnom užívaní sa dehonestuje účinok. Keď sa do toho pridajú stresy, keďže píšete, že ste zaneprázdnený, prípadne zlá životospráva, tak sa účinok naozaj minimalizuje a je to na Vašu škodu. Doporučujem Vám jednoduchú pripomienku, aby ste nezabudli na užívanie a to stačí ak si zapamätáte, že pred každým hlavným jedlom(raňajky, obed, večera) máte užiť jednu, dve, alebo tri tablety. Ďalej Vám doporučujem zopár tabliet zabaliť do prenosného balenia a mať ich stále pri sebe pre prípady, že jedávate mimo domova (napr. v práci).

Matúš N. z Nitry

Rád by som sa informoval, či môžem užívať Vaše výrobky s liekmi, ktoré mi predpísal doktor?

Dobrý deň Matúš.

Nenapísali ste aké lieky Vám predpísal Váš lekár. Liečivé huby v prevažnej miere potencujú-umocňujú účinnosť západných liečiv. Doporučujeme Vám však dobrať lieky, ktoré Vám lekár predpísal,  z určitého Vám známemu dôvodu. Ak sa jedná o závažné dlhodobé, prípadne chronické ochorenie, tak po dobratí liekov Vám doporučujeme poradiť sa s Vaším lekárom, kt. Vám robil diagnostiku. Ak Vám lekár predpísal antibiotiká, tak ich doporučujeme dobrať a následne po 7 dňoch začať s užívaním produktov Quadra Synergy. Liečivé huby nedoporučujeme užívať pacientom s transplantovanými orgánmi, alebo u osôb užívajúcich imunosupresíva.

Anita K. z Paty.

Vrátila som sa z Austrálie, kde som mala úplne iný jedálniček a zlú životosprávu a životný štýl. Každý večer bola nejaká párty, kde sa pilo a žúrovalo do rána. Rada by som sa dostala do normálu, lebo mám zaujímavé zamestnanie s možnosťou kariérneho rastu a sú na mňa kladené vysoké pracovné nároky. Neraz pracujem do noci aj doma a ráno som v práci medzi prvými. Keď na mňa príde choroba, nemôžem si dovoliť jej podľahnúť a maródovať, často ju prechodím. Vedia mi Vaše hubičky nejako pomôcť ?

Milá Anitka.

Naše výrobky z liečivých húb Vám môžu pomôcť naštartovať imunitný systém a dlhodobo udržiavať v rovnováhe krehkú harmóniu organizmu. Vzájomný synergický efekt z jednotlivých húb v jednom balení umocní ich  Zvýšiť ich účinok môžete správnym pravidelným užívaním a v neposlednom rade správnou životosprávou a životným štýlom o čom už viete, len to treba zrealizovať.

Michal Š. zo Senice.

Mám stresové zamestnanie, robím šoféra a niekedy chce zamestnávateľ, aby som bol na piatich miestach naraz. Zvyknem to riešiť tak, že sa pravidelne cez víkend opijem s kamarátmi. Nerobí mi to dobre na zdravie, videl som Vašu reklamu váham vyskúšať Vaše výrobky. Pomôžu mi zvládať stres, môžem ich kombinovať s alkoholom?

Dobrý deň Michal.

Vážim si Váš záujem o naše produkty. Stres sa zaraďuje medzi najnovšie diagnózy. Alkohol Vám privodí krátkodobé chvíľkové uspokojenie, vyčerpáte si dopredu Vašu životnú energiu a následne prichádza únava, prípadne depresie a zhoršené zvládanie stresových situácií. Nehovoriac o narúšaní prirodzených procesov. Doporučujem Vám venovať sa nejakému koníčku, športu a podobne, namiesto alkoholu a marihuane a verím, že v kombinácii s nájdete životnú rovnováhu.

Roman V. z Bratislavy

Bývam v Bratislave cca 30 rokov. Keď som bol malý, mama vravievala, že som vôbec nebol chorý. Teraz pravidelne skoro raz za 2 mesiace príde na mňa nejaká chrípka a viróza. Viete mi pomôcť v tomto probléme?

Milí Roman.

Liečivé huby výborne pomáhajú proti bakteriálnym, vírusovým a infekčným ochoreniam, taktiež proti parazitom. Nie ste jediný, kto trpí podobnými problémami. Kedy sa začali objavovať prvé príznaky častých a opakujúcich sa chrípok? Aký je Váš jedálniček? Jedávate často vo fastfoodoch, prípadne rýchlo pripravené pokrmy, jedlá z mikrovlnky, šaláty a pod.? Užívali ste často antibiotiká? Cítili ste sa po nich úplne zdravý, alebo ako keby tá choroba do Vás ešte viac vzrástla? Zvládate často stresové situácie? Váš životný štýl, šport, životospráva...? Ak dáte uvedené veci do súladu a skombinujete ich s naším liečebným systémom, verím že zmena k lepšiemu nenechá na seba dlho čakať.

Marek Š. zo Senca.

Načo si mám u vás kúpiť 4-balenie, keď podobné výrobky kúpim lacnejšie?

Dobrý deň Marek.

Naším 4-balením umocníte synergický duplicitný efekt. Máte k dispozícii garanciu vrátenia peňazí, ak Vám synergický efekt z liečivých húb nepomôže.

Na trhu je široká škála podobných produktov. Niektorí predávajú extrakty z húb, iný zasa mycélium( chýba im celý komplex významných látok). Všetci sa však opierajú o výsledky výskumov realizovaných na dozretých plodniciach húb, avšak nepredávajú plodnice, ale iba napodobeniny. Je to ako so 100% džúsmi. 

Buď oklamete sami seba a kúpite si napodobeninu ktorá nefunguje, alebo originál ktorí funguje a dávame za neho ruku do ohňa a garancie a nespočetný rad spokojných a verných užívateľov. V balení so štyrmi dózami dávame k dispozícii 360 tabliet 500mg (Reishi400mg). Po precíznej úvahe a porovnaní všetkých faktorov sme dospeli k záveru, že naše výrobky sú vo vzťahu kvalita:cena najvýhodnejšie.

Ivana D. z Ivanky pri Dunaji.

Mám 30 rokov, máme 2 malé deti. Domácnosť mi dá dosť zabrať, lebo manžel podniká a na všetko som sama a navyše študujem na vysokej škole. Prechodila som viacero chorôb, cítim sa dosť unavená ako keby bez života a navyše mi začali vypadávať vlasy. O hlive som čítala, že je na imunitu, ale ostatné huby nepoznám. V čom môžu byť vaše výrobky pre mňa prínosné v porovnaní s inými, napr. vitamínmi?

Dobrý deň Ivanka.

Máte sa teda čo obracať, keď stíhate pri 2 malých deťoch ešte aj vysokú školu. Pokiaľ nie ste tehotná a nekojíte, doporučujem Vám začať bezodkladne s užívaním našich produktov. Efekt by sa mal dostaviť po 1-2 mesiacoch, pri užívaní výrobkov podľa návodu 3x1, alebo 3x2 tablety denne. Zmenu by ste mali cítiť spočiatku naštartovaním imunitného systému, prívalom energie, lepším spánkom, dobrou náladou a chuťou žiť. Budem rád, keď mi napíšete Vaše zmeny po užití liečebného systému Quadra Synergy.


Akékoľvek otázky zasielajte na poradna@liecivehuby.sk. Budeme tiež radi ak sa s nami podelíte o svoju skúsenosť s liečivými hubami vrámci našej komunity na facebooku


Získaj ebook "Liečivé huby pre zdravie" úplne zadarmo stiahni si ebook